اجرای کناف در تهران

توضیحات

اجرای کناف در تهران بسیار مرسوم بوده و تنوع کارهای بالایی را به خود اختصاص داده است، کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است که در اصل نسل جدید گچ به شمار میرود و کلیه کارهای ساختمانی که با گچ و بعضی متریالهای دیگر قابل انجام بوده را با یکسری مزایای جدید مثل سرعت کار بالا، تنوع بیشتر در طراحی، ترکیب انواع نورهای دکوراتیو و … قابل اجرا می سازد. گچبرگ های کناف انواع مختلفی دارند که بیشتر آن ها در سایز 120 در 240 سانتی متر تولید میشود.

اجرای کناف در تهران، در 90 درصد مواقع کناف بسیار از گچ مقرون بصرفه تر می باشد، زیرا شما در گچ کاری هزینه هایی مانند میلگرد، رابیتس کاری، جوشکاری، گچ کاری، ابزار و غیره دارید که به طور حتم هزینه های نهایی شما را بیشتر از کناف خواهد کرد. دیوار های کنافی در مقایسه با دیوارهای سنتی و قدیمی حدود ده برابر سبک تر است. پس با کاهش بار مرده ساختمان ، تاثیر نیروی زلزله بر ساختمان بسیار کمتر می شود و در صورت تخریب ساختمان در زمان زلزله ، به علت سبکی و یکپارچگی سیستم کناف ، خطر جانی برای ساکنان به مقداربسیار قابل توجهی کمتر خواهد بود.

اگر فردی بخواهد یک فضا داخلی را به دو قسمت تقسیم کند می تواند از کناف استفاده کند و به آن دیوار کاذب گفته می شود. این دیوارها از قاب های فولادی سبک به صورت پیش ساخته تشکیل شده اند و برای نصب این دیوارها از پیچ های مخصوص و برای بستن تمامی درزها از نوار بتونه کاری استفاده می شود. کناف ضد حریق، به عنوان سدی در برابر عبور آتش و حرارت ناشی از آن عمل می‌کند و زمانی که در یک سمت کانون آتش و حرارت بسیار بالا وجود دارد، دمای سمت دیگر (سمت ایمن) از اندازه محدودی تجاوز نمی‌کند. از سیستم‌های حفاظت ساختمان در برابر حریق جهت حفاظت تیرها، ستونها و سایر اعضای سازه‌های فولادی و همچنین، پوشش داکت‌ها و کانال‌های تأسیساتی در برابر آتش مستقیم (تا ۱۸۰ دقیقه) استفاده می‌شود.

سوالات متداول

کناف چیست ؟
چگونه برای اجرای کناف از مشاوره استفاده کنم ؟
کناف مقرون به صرفه است یا گچ ؟
انواع گچبرگ های کناف چگونه است ؟
مزایای بکار گیری طراحی و اجرا کناف چیست ؟
هزینه طراحی و اجرا کناف در دکوراسیون چگونه است ؟
نحوه استفاده از کناف در دیوار کاذب جدا کننده چگونه است ؟
آیا از کناف برای سقف هم می توان استفاده نمود ؟
مزیت استفاده از کناف در سقف های کاذب چیست ؟
عملکرد کناف ضد حریق چگونه است ؟