جنس کناف از چیست؟

جنس کناف از چیست؟
گروه: اجرای کناف در تهران

جنس کناف از چیست؟ از کناف (تدیوتر خشک) در ساخت و سازهای آمریکای شمالی. به عنوان جایگزین سریعتر برای گچ و چوب استفاده می شود. دیوار خشک از گچ (دی هیدرات سولفات کلسیم) ، کاغذ و مواد افزودنی مانند میکا. خاک رس و رزین ساخته شده است. نصب دیوار خشک باعث تولید گرد و غبار گچ و سیلیس می شود. که برای ریه ها تحریک کننده است. کارگران هنگام استفاده از دیوارهای خشک باید از تجهیزات محافظتی شخصی مانند عینک ایمنی، دستکش و ماسک گرد و غبار استفاده کنند. دیوار گچ که در اثر آب آسیب دیده است قدرت خود را از دست داده و می تواند کپک بزند.

پس از فصول طوفان بسیار فعال در سال 2004 و 2005. به دلیل ساخت و ساز و بازسازی خانه های جدید. کمبود دیوار خشک ساخت آمریکا وجود داشت. برخی از تأمین کنندگان برای تأمین تقاضا ، واردات دیوار خشک از چین را افزایش دادند. متأسفانه برخی از دیوارهای خشک وارداتی به مواد شیمیایی سمی آلوده شده اند. در سال 2008 صاحبان خانه در فلوریدا گزارش دادند که تحریک تنفسی فوقانی در خانه های اخیرشان ساخته شده است. بسیاری گزارش کردند که هنگام ترک خانه علائم کاهش یافته.

اشتراک:
مشاوره و راهنما
جنس کناف از چیست؟
در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق این شماره با ما در تماس باشید: 09128571822

جنس کناف

جنس کناف از چیست؟ از کناف (دیوار خشک) در ساخت و سازهای آمریکای شمالی. به عنوان جایگزین سریعتر برای گچ و چوب استفاده می شود. دیوار خشک از گچ (دی هیدرات سولفات کلسیم) ، کاغذ و مواد افزودنی مانند میکا. خاک رس و رزین ساخته شده است. نصب کناف باعث تولید گرد و غبار گچ و سیلیس می شود. که برای ریه ها تحریک کننده است. کارگران هنگام استفاده از دیوارهای خشک باید از تجهیزات محافظتی شخصی مانند عینک ایمنی، دستکش و ماسک گرد و غبار استفاده کنند. دیوار گچ که در اثر آب آسیب دیده است قدرت خود را از دست داده و می تواند کپک بزند.

پس از فصول طوفان بسیار فعال در سال 2004 و 2005. به دلیل ساخت و ساز و بازسازی خانه های جدید. کمبود کناف ساخت آمریکا وجود داشت. برخی از تأمین کنندگان برای تأمین تقاضا ، واردات کناف از چین را افزایش دادند. متأسفانه برخی از دیوارهای خشک وارداتی به مواد شیمیایی سمی آلوده شده اند. در سال 2008 صاحبان خانه در فلوریدا گزارش دادند که تحریک تنفسی فوقانی در خانه های اخیرشان ساخته شده است. بسیاری گزارش کردند که هنگام ترک خانه علائم کاهش یافته. و پس از بازگشت علائم عود می کنند. علائم گزارش شده شامل سردرد، تحریک و خارش چشم و پوست. دشواری تنفس ، سرفه مداوم ، آبریزش بینی ، عفونت و گرفتگی سینوس. گلودرد ، خونریزی مکرر از بینی و حملات آسم بود.

برخی ساکنان دچار حساسیت شدند

برخی از ساکنان از بوی شدید گوگرد و خوردگی زودرس یا خراب شدن فلزات خاص (به ویژه مس). در خانه های خود مانند سیم پیچ های تهویه هوا و سیم کشی برق خبر دادند. همه خانه هایی که دارای کناف مشکلی هستند. حاوی کناف تولید شده در چین نیستند. برخی از خانه های مشکل دار حاوی دیوارهای خشک ساخته شده در آمریکای شمالی و برخی از آنها دارای کناف بودند و هیچ نشانی از منشا آن نبود. مشکل “کناف” به تمام دیوارهای خشک آسیب دیده بدون توجه به کشور مبدا آن اطلاق می شود. جنس کناف از چیست؟

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده .(CPSC) مشکل “کناف” را مطابق با این معیارها تعریف می کند:

  • مرحله اول: یک بازرسی بصری باید سیاه شدن سیم برق مسی یا سیم پیچ اواپراتور تهویه مطبوع. و کناف را که بین سال های 2001 و 2009 نصب شده است ، نشان دهد.
  • مرحله دوم: Drywall بین سال های 2005 و 2009 نصب شده باید حداقل دو مورد از موارد زیر را داشته باشد. برای نصب بین سالهای 2001 و 2004 ، حداقل چهار شرط زیر باید رعایت شود. (* نشان دهنده آزمایش آزمایشگاهی است):

گوگرد عنصری در هسته کناف. *
سولفور مس سیاه بر روی برچسب ها ، سیم های زمینی و / یا سیم پیچ های تهویه مطبوع. *
علائم چینی روی دیوار گچ.
افزایش انتشار گاز سولفید از کناف. *
خوردگی ناشی از کناف در اتاقهای آزمایش. *
در اواخر سال 2009 ، CPSC نتیجه گیری کرد. که “ارتباط شدیدی” بین کناف چینی و خوردگی لوله ها و سیم ها وجود دارد. که توسط هزاران صاحبخانه در ایالات متحده گزارش شده است. این موضوع در سال 2011 مورد توجه قرار گرفت. و اکنون باید تمام دیوارهای خشک از نظر گوگرد فرار مورد آزمایش قرار گیرند. تا در ایالات متحده فروخته شود.

چند نکته برای درنظر گرفتن در هنگام وقوع حادثه

وقتی گرد و غبار کناف در چشم قرار می گیرد. ممکن است تحریک جزئی ، قرمزی یا خراش روی سطح چشم ایجاد شود. آسیب جدی چشم به احتمال زیاد وجود ندارد. اما چشم باید بلافاصله شسته شود. لنزهای تماسی را برداشته و از مقدار زیادی آب در دمای اتاق استفاده کنید. برای کودکان، آب را روی پل بینی بریزید و بگذارید به آرامی به چشم برود.