تفاوت دیوار خشک ضخیم تر در چیست؟

هدف از کناف های ضخیم تر مقاومت بیشر آنها در برابر ضربه است. در واقع حداقل 6 هدف وجود دارد.

در برابر آسیب مقاومت بیشتری دارد.
سفت تر است و به همین ترتیب هنگام تاب خوردن گل میخ های دیواری ، همیشه صاف و صاف به نظر می رسد.
این جرم بالاتر باعث کاهش نویز به طور موثرتر می شود.
جرم حرارتی بالاتر نوسانات دمای هوای داخلی را کاهش می دهد.
دهانه های سقفی 24 اینچی و بدون افتادگی طولانی مدت خواهد بود.
تا حدی طولانی تر آتش را مهار خواهد کرد.

کناف های ضخیم تر

در حال حاضر ، اکثر تخته های دیواری ضخیم تر از 1/2 اینچ نیز دارای نوع X هستند که آن را مطابق با مشخصات NFPA و UBC برای بقای آتش نشان می دهد. تمام تخته های زمینه دارای H2O هستند که از نظر شیمیایی در گچ ساخته شده از آن متصل شده است. این بدان معناست که هرگونه احتراق تنها پس از آزاد شدن شیمیایی آب به دلیل قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در دمای بالا رخ می دهد.

وقتی این اتفاق می افتد ، گچ شروع به خرد شدن می کند و دیگر محافظت نمی کند. کاغذ دیواری نوع X دارای الیاف فایبرگلاس است که در حین ساخت جاسازی شده است. این تخته زمینه در معرض آتش را قادر می سازد تا با مقاومت در برابر خرابی برای مدت زمان طولانی بهتر از سرنشینان محافظت کند. این فیبر همچنین در صورت وجود شرایط غیر آتش سوزی ، سود قابل توجهی برای اهداف شماره 1 ، شماره 2 و 5 به وجود می آورد.

اما چرا کناف های ضخیم تر

شما پاسخ های خوبی برای این سوال دارید. سختی، صدا، دما و مقاومت در برابر آتش. ، همه چیزهایی است که قصد داشتم درباره آنها صحبت کنم. بنابراین در اینجا نکات دیگری برای نصب وجود دارد: before قبل از اینکه دیوارها از اسب های اره ای قابل تنظیم استفاده کنند ، سقف ها را نصب کنید تا کلاه سخت شما بتواند دیوار خشک را در برابر سقف نگه دارد و دو دست شما برای میخ زدن یا پیچاندن دیوار خشک آزاد است. یک نفر می تواند این کار را انجام دهد (من دارم) اما با دو نفر بسیار بهتر کار می کند. بعد از اینکه سقف ها آویزان شدند.

دیوارها را بزنید. دیوار خشک را به سمت بالا فشار دهید تا جایی که با دیوار خشک سقف مطابقت داشته باشد سپس به سمت راست یا چپ بروید تا با گوشه آن روبرو شود. یک نفر می تواند این کار را انجام دهد ، با دو نفر راحت تر. با این کار یک مفصل قنداق در گوشه و یک مفصل تمیز در امتداد سقف قرار می گیرد. دومین ورق گچ بری روی دیوار باید پاره شود. اتصال تمیز را در قسمت بالا در برابر مفصل تمیز موجود قرار دهید. درز خام یا برش خورده در پایین دیواره خواهد بود. سپس دیوار تمیزترین اتصالات را خواهد داشت. پایین دیوار (لبه برش خام) نوار یا گل نمی شود – توسط تخته پوش می شود. پنهان کردن سخت ترین تا راحت ترین حالت برای پنهان کردن اتصالات دیوار گچ ؛ اتصالات برش خورده ، مفاصل قنداق ، مفاصل تمیز (لبه مخروطی بلند دیوار خشک) ، ناخن یا پیچ.