کناف های چینی

کناف های چینی
گروه: اجرای کناف در تهران

کناف های چینی را انتخاب کرده اید؟ بپس داستان زیر را مطالعه کنید. روزی که بوی بد تخم مرغ مانند پوسیده ریچارد و پاتریشیا کامف را تحت تاثیر قرار داد. در روز ورود آنها به خانه جدید خود در کیپ مرجان ، فلوریدا ، در ژوئیه 2007 ، شگفت زده شده بودند. در ابتدا آنها فکر کردند که این نوعی بوی "خانه جدید" است. که از بین می رود به سرعت. پاتریشیا برای کمک به پوشاندن بو چند شمع معطر خریداری کرد.

اما بوی آن از بین نرفت و اتفاقات عجیب و غریب دیگری شروع به رخ دادن کرد. سیم پیچ فلزی موجود در کولر گازی مرکزی سیاه شد. و سپس به شدت خورده شد و پس از چند ماه مجبور به تعویض شد. آینه های حمام ها سیاه شدند. Kampfs مجبور شدند مادربرد را سه بار در رایانه خود تعویض کنند و Xbox فرزندشان دیگر کار نکرد. پس از دو تعمیر آنها یک دستگاه جدید خریداری کردند.

اشتراک:
مشاوره و راهنما
کناف های چینی
در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق این شماره با ما در تماس باشید: 09128571822

کناف های چینی باعث ایجاد خطرات در خانه و سلامتی می شود

کناف های چینی را انتخاب کرده اید؟ بپس داستان زیر را مطالعه کنید. روزی که بوی بد تخم مرغ مانند پوسیده ریچارد و پاتریشیا کامف را تحت تاثیر قرار داد. در روز ورود آنها به خانه جدید خود در کیپ مرجان ، فلوریدا ، در ژوئیه 2007 ، شگفت زده شده بودند. در ابتدا آنها فکر کردند که این نوعی بوی “خانه جدید” است. که از بین می رود به سرعت. پاتریشیا برای کمک به پوشاندن بو چند شمع معطر خریداری کرد.

اما بوی آن از بین نرفت و اتفاقات عجیب و غریب دیگری شروع به رخ دادن کرد. سیم پیچ فلزی موجود در کولر گازی مرکزی سیاه شد. و سپس به شدت خورده شد و پس از چند ماه مجبور به تعویض شد. آینه های حمام ها سیاه شدند. Kampfs مجبور شدند مادربرد را سه بار در رایانه خود تعویض کنند و Xbox فرزندشان دیگر کار نکرد. پس از دو تعمیر آنها یک دستگاه جدید خریداری کردند.

سردرد و خونریزی بینی وجود داشت. تنها باری که علائم فروکش کردند دور بودن از خانه بود. پسر آنها که همیشه تصویر سلامتی بود ، به مدت یک هفته با حمله تنفسی فوقانی بیمار شد.

پس از چندین بار تعویض سیم پیچ کولر ، شرکت تهویه مطبوع به آنها گفت که مشکل آنها احتمالاً دیوار گچی است که هنگام ساخت در خانه جدید آنها نصب شده است. کامپف ها متحیر شدند.

مشکلاتی فراتر از حساسیت

شرکت تهویه مطبوع به آنها گفت که موارد زیادی در بسیاری از خانه ها در حال رخ دادن است. کناف از چین وارد شده بود و گازهای خورنده فلز می داد. به آنها گفته شد که در چند سال گذشته در بسیاری از خانه های جدید استفاده شده است. ریچارد می گوید: “این خانه رویایی ما بود – مکانی که در آن بازنشسته می شدیم.” “اما این چیزی جز یک کابوس نبوده است. ما واقعاً نمی دانیم که چه کاری انجام خواهیم داد. ”

کامپف ها دور از تنهایی هستند. دولت فدرال اکنون در حال انجام تحقیقات چند آژانس از دیوارهای خشک وارداتی از چین است که مظنون به آزاد سازی گازهای گوگردی از کناف های چینی است که تصور می شود باعث خوردگی و مشکلات بهداشتی شده است.

تا همین اواخر مشکلات کناف عمدتا در فلوریدا پیدا شده بود ، اما یک گروه تحقیقاتی مستقر در واشنگتن دی سی که در پرونده های قضایی طبقاتی کار می کند ، Watchdog آمریکا می گوید اکنون از کالیفرنیا ، آریزونا ، اوهایو ، تگزاس ، لوئیزیانا ، نوادا شکایت می کند. کارولیناس ، جورجیا ، می سی سی پی ، ویرجینیا و ایالات دیگر.

شکایات علیه سازندگان

تعدادی از پرونده های قضایی طبقاتی اخیراً در فلوریدا تشکیل شده است ، جایی که برخی از سازندگان ساکنان را از خانه های خود منتقل می کنند و جایگزین کناف مظنون می شوند. اما کمپف ها می گویند سازنده آنها اخیراً به آنها گفته است که مسئول رفع مشکل نیست.

کناف که در خانه های ایالات متحده استفاده می شود به طور سنتی در این کشور ساخته می شود ، اما این تغییر در ابتدا در سال 2004 تغییر یافت زیرا ابتدا رونق ساختمان و سپس بازسازی ساخته شده توسط توفانهای کاترینا و ریتا باعث از بین رفتن لوازم داخلی شد.

سخنگوی کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی می گوید این آژانس در دو ماه گذشته در حال بررسی نقص احتمالی پیرامون گچ بری است که از چین وارد شده و اکنون تحقیقات رسمی پیروی از آن را آغاز کرده است. جو ماریاک سخنگوی CPSC می گوید: “این آژانس در فلوریدا در حالت حقیقت یاب است.” “هدف ما این است که تعیین کنیم و آیا تا چه حدی خطر ایمنی در مورد گچ بری های وارداتی چینی وجود دارد.”

تحقیقات به عمل آمده

Martyak می گوید CPSC در حال کار بر روی تحقیقات با آژانس حفاظت از محیط زیست ، مراکز کنترل بیماری ها و وزارت بهداشت فلوریدا است. او می گوید CPSC “تعداد انگشت شماری” از شکایات مربوط به کناف آغاز شده از اواخر سال گذشته دریافت کرده است. مارتیاک می گوید که آژانس گزارشی از آتش سوزی دریافت نکرده است. از کناف های چینی عامل آن نبوده است.

وزارت بهداشت فلوریدا می گوید که بیش از 140 شکایت از صاحبان خانه دریافت کرده است و هنوز در تلاش است تا تشخیص دهد که کناف باعث ایجاد مشکلات جدی در سلامتی شده است. بخش بهداشت مجموعه ای از عکس ها را در وب سایت خود قرار داده است تا به صاحبان خانه کمک کند تا دیوار گچ مشکوک را شناسایی کنند.

America’s Watchdog می گوید که دیوار گچی مشکوک در خانه های ساخته شده یا از سال 2004 بازسازی شده است. از جمله شاخص ها:

خانه ممکن است بوی کمی یا قوی ، گوگردی ، تخم مرغ فاسد یا حتی نوع اسیدی داشته باشد.
سیم پیچ های تهویه مطبوع ، اجاق گاز اجاق گاز و اجاق گاز و یخچال و فریزر ممکن است با سرعت غیرمعمول بالا از کار بیفتند – اغلب طی یک سال یا کمتر.
جواهرات نقره ای یا بشقاب های عروسی یا ظروف تخت نقره ای ممکن است طی چند ماه یا حتی چند هفته لکه دار شوند. آینه ها ممکن است سیاه شوند.