پنجره دوجداره

مشاوره و راهنما
پنجره دوجداره
در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق این شماره با ما در تماس باشید: 09128571822

مدت هاست که شیشه بین ما و دنیای خارج قرار گرفته و ما را در برابر باران و برف محافظت کرده و گرم می کند. و همچنان نور را به داخل راه میدهد. شیشه یک اختراع ساده است که صدها سال به طور کارآمد کار کرده است. پس چه چیزی بهتر از این صفحه شیشه ای معجزه آسا؟ دو ورق شیشه چطور؟ آنجاست که پنجره دوجداره وارد می شوند.

پنجره دو جداره چیست؟

پنجره دوجداره پنجره ای است که دارای دو صفحه یا صفحه شیشه است. اصطلاح لعاب از واژه شیشه در انگلیسی میانه گرفته شده است. به افرادی که شیشه پنجره را تعمیر می کنند لعاب گران می گویند. اگر اصطلاح شیشه را بشنوید ، معمولاً این حالت زمانی خواهد بود که برخی از تولیدکنندگان پنجره از طرح پنجره های خود به عنوان تک لعاب یا دو جداره یاد می کنند.

یک پنجره تک جداره دارای یک ورق شیشه است. یک پنجره دو جداره دارای دو صفحه شیشه ای موازی و جداگانه است. در شرایط آب و هوایی شدید، گاهی اوقات پنجره های سه جداره یا سه جداره توصیه می شود. اصطلاح شیشه به ندرت توسط تولیدکنندگان عمده پنجره برای توصیف پنجره های خود استفاده می شود. این شرکت ممکن است از واژه های شیشه ، پین یا ورق استفاده کند. اغلب با پنجره های دو جداره، تعداد ورق های شیشه حتی در ادبیات محصول ذکر نشده است ، زیرا دوجداره بودن استاندارد است.

مزایای پنجره های دو جداره

پنجره های دو جداره با عایق پانل با دو صفحه شیشه ای موازی در مورد بهره وری انرژی پنجره، مزیت قابل توجهی دارند. پنجره های دو جداره اکنون هم برای پنجره های ساخت جدید و هم برای تعویض پنجره ها، استاندارد هستند. ایده پشت شیشه های چندگانه این است که دو صفحه شیشه ای ، از جمله منطقه بافر میانی ، مانع بهتری نسبت به پنجره های تک جداره در برابر دمای خارج ایجاد می کنند. در واقع، شیشه به خودی خود عایق حرارتی زیادی نیست. ارزش آن این است که می تواند یک بافر را مهر و موم کرده و نگه دارد.

پنجره های دوجداره را از ما بخواهید، ما در آروین سازه پنجره ای دلنشین را به شما هدیه میکنیم.