اجرای کابینت آشپزخانه

اجرای کابینت آشپزخانه
گروه: طراحی دکوراسیون داخلی

همانند بسیاری از عناصر خانه شما، رنگ کابینت آشپزخانه مجموعه ای از گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهد. اما، از آنجا که آشپزخانه غالباً فضایی است که زیبایی و سودمندی را درهم می آمیزد. - و اتاقی است که صاحبان خانه از بزرگترین سرمایه گذاری های خود می کنند. - مهم است که به دقت گزینه های خود را در نظر بگیریم و فراتر از روند را نگاه کنیم.

کارولین هارمون، مدیر استراتژی ترند در Lowe’s می گوید.: "آشپزخانه سفید هرگز از مد نمی افتد. اما رنگ های دیگری نیز وجود دارد که با روش های بزرگتری به فضای آشپزخانه منتقل می شوند. "کابینت های دو رنگ، که در آن کابینت های بالا و پایین هر کدام رنگ خاص خود را دارند محبوب هستند. و ابعاد کمی بیشتر به فضا می بخشند. "در همین حال ، آبی ها و سبزها در فضای آشپزخانه تقریباً خنثی شده اند. زیرا ما می بینیم که مردم در حال آوردن احساس فضای بیرون از خانه به داخل هستند. 

اشتراک:
مشاوره و راهنما
اجرای کابینت آشپزخانه
در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق این شماره با ما در تماس باشید: 09128571822

اجرای کابینت آشپزخانه از جمله مهم ترین قسمت در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان است. همانند بسیاری از عناصر خانه شما، رنگ کابینت آشپزخانه مجموعه ای از گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهد. اما، از آنجا که آشپزخانه غالباً فضایی است که زیبایی و سودمندی را درهم می آمیزد. – و اتاقی است که صاحبان خانه از بزرگترین سرمایه گذاری های خود می کنند. – مهم است که به دقت گزینه های خود را در نظر بگیریم و فراتر از روند را نگاه کنیم.

کارولین هارمون، مدیر استراتژی ترند در Lowe’s می گوید.: “آشپزخانه سفید هرگز از مد نمی افتد. اما رنگ های دیگری نیز وجود دارد که با روش های بزرگتری به فضای آشپزخانه منتقل می شوند. “کابینت های دو رنگ، که در آن کابینت های بالا و پایین هر کدام رنگ خاص خود را دارند محبوب هستند. و ابعاد کمی بیشتر به فضا می بخشند. “در همین حال ، آبی ها و سبزها در فضای آشپزخانه تقریباً خنثی شده اند. زیرا ما می بینیم که مردم در حال آوردن احساس فضای بیرون از خانه به داخل هستند.

آیا فکر کرده اید که چگونه نور خورشید به کابینت های مختلف، متفاوت برخورد می کند؟

بنابراین ، این همه برای فضای شما چه معنایی دارد؟ برای بدست آوردن نتیجه کار، از برخی از متخصصان خواسته ایم که برخی اشتباهات رایج و باورهای غلط مردم را هنگام انتخاب کابینت نام ببرند. و بگویند در عوض چه کاری انجام دهند.

کورکورانه ترندها را دنبال نکنید

همه ما می خواهیم وقت بگذاریم و از فضاهای آشپزخانه لذت ببریم. بنابراین این بدان معنی است که سبک شخصی و نیازهای خاص فضای شما باید بالاتر از آن گرایش هایی باشد که شما در Pinterest دوست دارید. یوجین ماکیف، رئیس RTA Cabinet Supply LLC ، می گوید.: من توصیه می کنم سه عامل را در نظر بگیرید. فضا، ترند رنگ و ترجیحات شخصی. ترند رنگ کابینت مهم است. اما هر 4-6 سال تغییر می کند. در حالی که آشپزخانه به طور کلی هر 15 سال تغییر شکل می دهد.  به عنوان مثال، در آشپزخانه کوچک توسط نیک اولسن، در بالا، طراح به دنبال یک براقیت بزرگ Merlot رفت. انتخابی که مطمئناً غیر متعارف است. اما مناسب ردپای آشپزخانه است. (کیفیت بازتابنده رنگ باعث می شود فضا بزرگتر شود)

به دنبال رنگی فراتر از سفید باشید

اگر می خواهید آشپزخانه خود را بازتر و هوادارتر کنید، گزینه های بیشتری نسبت به رنگ سفید استاندارد دارید. هارمون می گوید: فراموش نکنید که اگر به دنبال روشن شدن یک ردپای کوچک هستید. آبی روشن و خاکستری را نیز در نظر بگیرید.”

گزینه ای دیگر؟ یک پالت اسپیلت. هارمون توصیه می کند. اگر می خواهید ظاهر کابینت های دیواری را به فضای آشپزخانه خود بازتر کنید. رنگ های سفید یا روشن را برای کابینت های بالایی خود در نظر بگیرید و رنگ های جسورانه خود را برای کابینت های پایین ذخیره کنید. این همچنین به افزودن رنگ در فضاهای کوچکتر کمک می کند.

مخلوط کنید

هارمون در ارتباط با اجرای کابینت آشپزخانه می گوید. دو  توناژ رنگ فقط به دو رنگ اشاره نمی کند: کابینت های چوبی که با یک رنگ ترکیب شده اند برداشت جدیدی هستند. و از شکل ظاهری سنتی تا مدرن تر به خوبی کار می کنند. در اینجا می توانید بفهمید کدام رنگ ها را با کدام یک جفت کنید.

سعی نکنید یک رنگ موجود را مطابقت دهید

بعضی اوقات باید کابینت قدیمی یا خراب را تعویض کنید یا جزئی را تغییر دهید. جیسون کوئینت در ارتباط با اجرای کابینت آشپزخانه، صاحب Signature Kitchens، یک استودیوی طراحی بوتیک در اورلاندو ، فلوریدا ، می گوید. معمولاً مطابقت با رنگ موجود توصیه نمی شود. زیرا این رنگ هرگز دقیق نیست. و در رنگ قبلی نسبت به رنگ جدید تفاوت وجود خواهد داشت. بهتر است کاری کاملاً متفاوت انجام شود. بنابراین به نظر می رسد تفاوت عمدی است. تنها زمانی این را پیشنهاد می کنیم که سازنده دقیق آن را می شناسید.

همیشه ماندگاری را در نظر بگیرید

رنگ کابینت آشپزخانه می تواند با گذشت زمان تغییر کند. کوینت می گوید: گونه های مختلف چوب و لکه های مختلف با کیفیت متفاوت در برابر آفتاب واکنش نشان می دهند. و می توانند با گذشت زمان زرد، تیره یا روشن شوند. پس از سالها بسیار معمول است که کابینت های پایین سایه کاملاً متفاوت از کابینت های بالایی باشند. که به طور مداوم در معرض نور خورشید قرار می گیرند. هنگام انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه ، میزان تابش نور خورشید را در نظر بگیرید. و از دوام، مواد و تولید کننده آن اطمینان حاصل کنید که کیفیت در طول سالها ادامه داشته باشد.