نحوه نصب سقف کشسان

مشاوره و راهنما
نحوه نصب سقف کشسان
در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق این شماره با ما در تماس باشید: 09128571822

سقف کشسان – چگونه نصب می شود؟

سقف های کشسان نیازی به تهیه سقف اصلی ندارند. نحوه نصب سقف کشسان ممکن است سخت باشد. تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که اطمینان حاصل کنید که چیزی (مثلاً گرد و غبار یا گچ) از آن نریزد. دیوارهایی که قرار است تابلوها روی آنها نصب شود باید صاف شوند. نحوه نصب سقف کشسان در ادامه توضیح داده شده است.

اتاق باید گرم شود. کمترین دما 18 درجه سانتی گراد است ، در حالی که 40 درجه سانتیگراد بهترین درجه حرارت است. اگر سقف پی وی سی باشد ، قبل از کشش ، مواد باید تا 60-70 درجه سانتیگراد گرم شوند. سقف پارچه ای نیازی به گرم شدن ندارد.

قبل از نصب سازه ، پارچه با اتصال دهنده های مخصوص به گوشه های ساخت و ساز متصل می شود. سقف گرم شده و به تخته های نصب شده روی دیوارها متصل می شود. گرما باعث انقباض و کشش پارچه می شود و باعث ایجاد یک سطح صاف و یکدست می شود. آخرین مرحله پنهان کردن شکاف بین تخته ها و دیوارها است.

سقف کشسان – معایب

جدا از مزایا ، هر سقف کاذب ساخته شده از پارچه دارای نقاط ضعف نیز است. برای آگاهی از حدود مربوط به این روش باید به آنها توجه شود.

  • مشکل در اندازه بندی – علی رغم این واقعیت که سقف های کشسان بسیار متنوع هستند ، اما برای هر نوع اتاق مناسب نیستند. مناسب بودن سقف و پارچه در فضاهایی با شکلی غیرمعمول یا دیوارها دارای طاقچه ها و گودال های بسیار، دشوار است. اگرچه تابلوها را می توان با چنین شرایطی تنظیم کرد ، اما ممکن است کاملاً هزینه بر باشد.
  • مشکل دیگر این واقعیت است که حداکثر اندازه پارچه 5 متر است. نیاز به استفاده از دو پارچه جداگانه برای سطوح بزرگتر نیست که سطح کاملاً یکنواختی ایجاد نمی کند.
  • گزینه های روشنایی – قدرت لامپ های مورد استفاده برای سقف کشسان نمی تواند بزرگتر از 40 وات باشد. آنها همچنین باید از گرما محافظت شوند  درجه حرارت بالا می تواند باعث تغییر رنگ پارچه شود.

مشکلات قیمت

  • قیمت بالا –  قیمت بدیهی است که به اندازه مواد انتخاب شده و پیچیدگی اتاق بستگی دارد. اما سقف کاذب از این نوع به طور کلی هزینه بر است. هزینه ها همراه با سفارشی سازی پروژه، طراحی خاص چاپ و مناسب سازی ساخت و ساز در اتاق های غیر معمول افزایش می یابد.

سقف کشسان ممکن است ایده ای بهتر از تخته گچ باشد. نصب آن بسیار سریعتر است ، به مواد کمتری نیاز دارد و کار کمتری دارد. بر خلاف سقف های تخته گچ ، راه حل های مربوط به پارچه نیاز به استخدام خدمه متخصص دارد. پارچه به راحتی در هنگام نصب آسیب می بیند.

هزینه سقف کشسان چقدر است؟

قیمت سقف کاذب از این نوع به عوامل زیادی بستگی دارد. مهمترین آن مساحت اتاق است. مسئله مهم دیگر شکل غیر معمول اتاق ، هرگونه فرو رفتگی یا طاقچه است – همه این مشکلات به رشد قیمت کمک می کند.

قیمت نیز توسط سفارشی سازی شکل گرفته است – مواد استفاده شده (PVC یا پلی استر) ، الگوی انتخاب شده ، چاپ سفارشی. نورپردازی نیز مهم است – شما می توانید یک نوار LED یا یک لامپ سنتی انتخاب کنید ، که به طور خاص برای چنین سقفی مناسب باشد.

تمام جنبه های ذکر شده به این معنی است که قیمت چنین پروژه ای کاملاً فردی است. تولیدکنندگان معمولاً قیمت پایه ای را ارائه می دهند ، با این وجود همه موارد اضافی قیمت را افزایش می دهند.

سقف کشسان قطعاً گرانتر از سقف کاذب ساخته شده از تخته گچ است. با وجود این واقعیت، شما باید به فکر انتخاب این محلول باشید. به عنوان مثال به دلیل ماندگاری بالا.

این نوع سقف کاذب کاملاً متفاوت از روش های سنتی است. بزرگترین مزیت آن این واقعیت است که یک تزئین عالی است. شما می توانید از الگوی زیادی استفاده کنید که به شما کمک کند یک سقف چشمگیر ایجاد کنید. با در نظر گرفتن تمام مزایا ، سقف کشسان ممکن است با قیمت خود متناسب باشد.

آیا به غیر از سقف کشسان، به راه حل های جالب دیگری در خانه علاقه دارید؟ بررسی کنید آیا می توانید یک طبقه میان طبقه در خانه خود بسازید یا خیر. روش های سریع گچ کاری دیوار و ایده هایی برای نقاشی دیواری ارزان را بیاموزید. نکات عملی به شما کمک می کند تا با صرف هزینه و کم هزینه فضای داخلی خود را متحول کنید.